KABARET - jak masz czas - poczytaj...

Zgodnie z wyjaśnieniami z działu Informacje dodatkowe, poniższe treści, to informacje, które naszym zdaniem powinny być pamiętane, dla przyszłych historyków, którzy by chcieli zrozumieć rzeczywistość prawa gospodarczego Polski po 1989 roku. Poniższe treści zostawiamy bez jakichkolwiek poprawek i w starej wersji "graficznej". Obecnie (od końca 2006 r) traktujemy je jako swoisty "nasz blog" ( gdy powstawały te teksty pojęcie "blogowania" jeszcze w Polsce nie istniało). Ogólnie, wszystkie poniższe treści można zapowiedzieć sentencją z tematu  "złote myśli":
Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić;
odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić,
i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło.      Stephen King
 

Powyższa sentencja ma za zadanie wyraźnie zaznaczyć, że za zamieszczone tutaj treści odpowiada Dodek Żywioł, a młodzi ludzie pracujący nad dalszym rozwojem Systemu XL nie mają z tym nic wspólnego.

Dla podkreślenia, że ten dział jest tematem zamkniętym, przytaczamy ostatni wpis:
Uwaga (11.02.2006) - prawie minął rok, jak przestaliśmy uzupełniać ten dział serwisu - to wynik "opadających rąk".
Dzisiaj, po wysłuchaniu konferencji prasowej Ministra Finansów RP, Prof. Gilowskiej, na temat "ewentualnych" zmian w prawie gospodarczym, musimy odnotować wg nas ważny fakt: oto pierwszy raz (od 16 lat) słyszeliśmy, że Minister Finansów mówił coś o "podstawach logiki" w prawie gospodarczym ! Dla nas już to jest sukcesem! Życzymy POWODZENIA, a boimy się tylko co tym zrobią "ustawodawcy" i "lobbiści" - TFU!
23.06.2006 - koniec Prof.Gilowskiej ???, chce się kretyńsko powiedzieć: "a nie mówiłem"...............

Początek serwisu Początek informacji dodatkowych | Opis programów