System XL - podręcznik księgowości, prawa gospodarczego i podstaw informatyki:

Obecnie, System XL to nie tylko pakiet programów do obsługi księgowości i wspomagania zarządzania w firmie, ale też podręcznik zagadnień księgowości, prawa gospodarczego i podstaw informatyki. Chodzi o to, że jego "instrukcja", pracująca kontekstowo w programie, tzn. że kliknięcie na ikonie pomocy, wyświetla informacje związane z aktualnie używanym zadaniem programu, zawiera ponad tysiąc tematów, dynamicznie ze sobą powiązanych i specjalnie podzielonych na krótkie i dłuższe wyjaśnienia. Ponadto, od 2002 roku, w tych wyjaśnieniach zamieszczamy nie tylko instrukcję pracy programów, ale też najważniejsze wyjątki obowiązującego prawa gospodarczego oraz informacje związane z podstawami informatyki, próbując bez "rżnięcia głupa" przedstawić założenia projektowe i ich realizację w pracy poszczególnych części programu.

Ponadto, nowa generacja Systemu XL, od 2008 roku zawiera zupełnie nowe rozwiązanie pomocy kontekstowej, wymuszonej przez Windows VISTA, która zawiera w sobie wiele bardzo pomocnych narzędzi, jak np. łatwe wyszukiwanie dowolnych "zagadnień" w treści...
W najbliższym wolnym czasie postaramy się tutaj zamieścić krótką instrukcję obsługi tych nowych możliwości w tym nowym formacie "helpu" systemu Windows.

Początek serwisu | Co nowego? | Krótki opisPobieranie programów | Dlaczego EXCEL? | Nasze dane