RYCZAŁT XL

RYCZAŁT XLRYCZAŁT XL - to moduł Systemu XL, zgodnie ideą modułów służy do kompleksowej obsługi księgowości firmy prowadzonej w oparciu o Ewidencję przychodów z opcją dla VATowców lub nie. Równocześnie program zawiera moduły pomocnicze, które obsługują wszystkie prace związane z prowadzeniem księgowości małej firmy: fakturowanie z obsługą magazynu i kartoteki usług, realizację - drukowanie deklaracji, VAT-7, ZUS DRA, przelewów bankowych, adresowania korespondencji i przygotowywanie różnego rodzaju dowodów wewnętrznych. Obsługuje pełny zakres księgowości firmy - "ryczałtowca", bez zatrudnienia pracowników.
Istotny jest fakt, że dla maksymalnego ułatwienia pracy, program np. przy przygotowaniu faktury, daje możliwość jej automatycznej rejestracji w Ewidencji przychodów i odpowiednich rejestrach VAT.
To, że program pracuje na bazie EXCELa, daje niespotykaną w tego typu programach, łatwą dla każdego możliwość wpływu na wygląd przygotowywanych i drukowanych dokumentów. 

Zestawienie statystyczne informuje, że program (biorąc pod uwagę jego elementy modułu głównego oraz moduły: fakturowania, dowodów wewnętrznych, obsługi banku, ZUS DRA, VAT) obsługuje przeszło 140  różnego rodzaju zadań i funkcji pomocniczych, a zawarta w nim szczegółowa instrukcja - pomoc kontekstu pracy, to ponad 390 stron tekstu, który stanowi podręcznik księgowości i informatyki. 
Dlatego, przede wszystkim zalecamy jego pobranie i zainstalowanie dla przeprowadzenia wszelkiego rodzaju testów, zwłaszcza, że jego instalacja nie ingeruje w żadne ustawienia Waszego komputera (odinstalowanie polega na skasowaniu jego plików i folderu). 


Należy podkreślić, że do podstawowej obsługi RYCZAŁT XL nie jest potrzebna wiedza o EXCELU, poza umiejętnością uruchomienia programu EXCEL i otwarcia w nim pliku. Mało tego, program jest tak zaprojektowany, że ma specjalne funkcje do wykonywania kopii danych użytkownika. Tak więc każdy (nawet laik w obsłudze EXCELA) może próbować robić różnego rodzaju analizy lub wydruki bez obawy utraty swoich danych.

Początek serwisu Pobieranie programów | Opis programów